پرده پانچی
0
پرده پانچی-min

پرده پانچی به عنوان یکی از ساده‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های پیاده سازی پرده است که در اتاق‌های مختلف یک منزل یا هتل قابل استفاده است. خوشبختانه با وجود اینکه سبک پرده‌های پانچی بسیار قدیمی هستند؛ اما، هنوز هم طرفداران بسیاری دارند. در دو مدل سبک کلاسیک و مدرن از آنها استفاده می‌شود.
طراحی و دوخت پرده پانچی:

پرده پانچی یکی از معدود پرده‌هایی است که نیاز به طراحی و دوخت پیچیده‌ای ندارد و حتی خود ما هم با چند ابزار ساده می‌توانیم این کار را انجام دهیم. اندازه پارچه پرده پانچی دو برابر اندازه پنجره است که اندازه بیشتر آن به تعداد چینه‌های انتخاب شده برای پرده بستگی دارد. در قسمت بالایی هم با کمک دستگاه پانچ می‌توان حلقه‌هایی در پرده به وجود آورد که برای اتصال آن به چوب پرده و حرکت آن در نظر گرفته شده است.
طرح پرده پانچی:

خوشبختانه در مورد مکان نصب پرده پانچی هیچ محدودیتی وجود ندارد و می‌توان با توجه به سلیقه فرد از آن در اتاق‌های مختلف استفاده کرد. البته برای هر کدام از این اتاق‌ها لازم است که طرحی متناسب با کاربرد آن در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، برای پرده اتاق آشپزخانه می‌توان از طرح پرده آبرنگی و برای پرده اتاق خواب از طرح پرده خط خطی استفاده کرد.

نمونه مدل پرده های پانچی

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X