پرده فلت
0
پرده فلت-min

پرده فلت یکی از محبوب‌ترین الگوهای طراحی و دوخت پرده برای افراد اقتصادی است که تمایل چندانی به استفاده از پارچه پرده زیاد دارند. اندازه این پرده‌ها دقیقا به اندازه پنجره انتخاب می‌شود و همانند پرده زبرا و پرده شید تمامی فضای داخلی پنجره را پوشش می‌دهد. پارچه پرده فلت به سلیقه طراح دکوراسیون داخلی بستگی دارد و ممکن است سراغ پارچه‌های با تراکم بالا یا پارچه‌های توری بروند.
پارچه پرده فلت:
انتخاب پارچه پرده فلت تأثیر چند عامل قرار دارد که یکی از آنها بحث نورپردازی و دیگری الگوی کلی دکوراسیون داخلی است. این سبک از طراحی پرده در پرده اتاق نشیمن، پرده اتاق خواب، پرده اداری و حتی پرده حمام و استخر کاربرد دارد. پس اگر بحث نور پردازی مطرح باشد، از پارچه پرده توری استفاده می‌شود. اگر هم نیازی به نور طبیعی نباشد، پارچه پرده فلت از پارچه‌های محکم‌تر مانند کتان و مخمل انتخاب می‌شود.
قیمت پرده فلت:
مسئله قیمت پرده فلت به طور مستقیم به مکان نصب پرده و همچنین نوع پارچه پرده بستگی دارد. بنابراین خریدار باید انتخاب کند که به دنبال کدام جنس پرده می‌رود و از چه طرحی برای آن استفاده می‌کنند. پرده‌های فلت با سبک پرده مدرن بیشتر همخوانی دارد و به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی اغلب به سراغ رنگ‌های روشن و پارچه‌های طولی می‌روند.

نمونه مدلهای پرده فلت

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X