پرده شید
0
پرده شید-min

پرده شید یکی از محبوب‌ترین پرده‌های رسمی در سطح بازار است که برای پرده اداری و پرده حمام و سرویس بهداشتی و استخر بهترین گزینه ممکن است. این پرده‌ها در ایجاد حریم خصوصی بهترین گزینه ممکن هستند و امکان نورپردازی طبیعی را در شرایط مختلف فراهم می‌کند. اگرچه زیبایی پرده شید نسبت به مدلهای دیگر کمتر است، اما امکان چاپ بر روی آنها به وجود آمده و کارایی آنها را متنوع‌تر کرده است.
کاربردهای پرده شید:
سیستم استفاده از پرده شید به این صورت است که برای استفاده از نور طبیعی یا باید به طور کامل کنار رود یا به طور کامل جلوی نور طبیعی را می‌گیرد. این یعنی شما امکان استفاده از سایه روشن در فضای داخلی ندارید و شاید استفاده از این سبک در بخش‌های پرتردد چندان مناسب نباشد. بنابراین بیشتر کاربرد پرده شید به فضاهای خصوصی مانند پرده اداری و پرده حمام و استخر و همچنین پرده اتاق خواب محدود می‌شود.
قیمت پرده شید:
قیمت پرده شید تا حدود زیادی تحت تأثیر اندازه پرده قرار دارد و این مهمترین فاکتور در تعیین قیمت آن است. البته برخی از شرکت‌ها امکان تولید پرده شید چاپی را نیز فراهم کردند که این موضوع بر افزایش قیمت آن‌ها تأثیر گذار است. پرده‌های شید بیشتر به عنوان پرده مدرن استفاده می‌شوند و انتخاب رنگ آنها به سبک دکوراسیون بستگی دارد.

نمونه مدلهای پرده شید

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X