پرده سلطنتی
0
پرده سلطنتی-min

پرده سلطنتی یکی از خانواده پرده کلاسیک و تقریباً والان‌پرده محسوب می‌شود که ویژگیهای آن‌ها را به طور کامل در خود جای داده و به عنوان یکی از گرانقیمت ترین پرده‌های بازار شناخته می‌شود. در پرده‌های سلطنتی شاهد استفاده بیش از حد از پارچه پرده هستیم که برای ایجاد چین در پرده و همچنین حفظ ساختار اولیه آن استفاده می‌شود. بنابراین وزن این پرده‌ها نسبت به پرده‌های معمولی هم بالاتر است.
سبک پرده سلطنتی:
اگر در حوزه‌های مختلف فعالیت داشته باشید و به سالن اجلاس یا به سالن مراسمات مختلف در هتل‌ها رفته باشید، می‌بینید که مکان نصب پرده سلطنتی به محل‌های پربازدید و نشستن مهمان اختصاص می‌یابد. در منزل مسکونی از این پرده‌ها به عنوان پرده اتاق نشیمن و پرده سالن پذیرایی استفاده می‌شود. بنابراین سبک انتخاب شده برای این پرده‌ها بیشتر سبک کلاسیک است که بالاترین همخوانی را با آن دارد.
قیمت پرده سلطنتی:
پرده سلطنتی به عنوان گران قیمت‌ترین پرده معرفی شد که این قیمت بالا تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی تغییر می‌کند. در این پرده‌ها حجم وسیعی از پارچه استفاده می‌شود، پارچه‌های با تراکم بالا به کار گرفته می‌شوند، پارچه مخمل و پارچه کتان و پارچه ابریشم بیشتر کاربرد دارند، و در نهایت باید یک چوب پرده محکم برای آنها انتخاب شود. این موضوع باعث می‌شود که قیمت پرده سلطنتی بالا باشد.

نمونه مدلهای پرده سلطنتی

 

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X