پرده حمام و استخر
دیدگاه‌ها برای پرده حمام و استخر بسته هستند
پرده حمام و استخر-min

انتخاب پرده حمام و استخر از چند جهت اهمیت دارد که مهم‌ترین آن‌ها مقاومت در برابر رطوبت و ایجاد یک فضای خصوصی در آن است. طبیعتاً پرده‌های استفاده شده در این مکان‌ها باید تراکم بالایی داشته باشد و طرح پرده با فضای کلی حمام همخوانی داشته باشد. رنگ‌های روشن و رنگ خانواده آبی بیشتر در پرده حمام و استخر استفاده می‌شود و به همین دلیل طرح راه راه و طرح آبرنگی برای حمام و استخر مناسب‌تر هستند.
پارچه پرده حمام و استخر:
مقاومت در برابر رطوبت و تراکم بالا دو ویژگی مهم برای پارچه پرده حمام و استخر هستند. شاید بهترین گزینه برای این مکان‌ها پرده شید و پرده زبرا باشند که هم قابل شستشو بوده و هم طول عمر بالایی دارند. البته برخی از طراحان ترجیح می‌دهند که از پارچه پرده پلی استر برای حمام و استخر استفاده کنند تا هم از زیبایی آن بهره برده و هم در ایجاد یک فضای خصوصی بهترین استفاده را از این پارچه پرده ببرند.
قیمت پرده حمام و استخر:
از چند جهت قیمت پرده حمام و استخر تحت تأثیر فاکتورهای مختلف قرار می‌گیرد. در مورد انتخاب پارچه برای این دو بخش لازم است برخی محدودیت‌ها در نظر گرفته شود که معمولاً پارچه‌های طبیعی مانند پارچه مخمل و پارچه پرده ابریشم کمتر کاربرد دارد. در ضمن طرح استفاده شده در پرده این دو بخش ساده بوده و به همین دلیل قیمت پرده حمام و استخر نسبت به پرده سایر اتاق‌ها و مکان‌ها ارزان‌تر است.

نمونه مدل پرده حمام و استخر

دکوراسیون داخلی به تام
0

بالا

X