پرده اداری
0
پرده اداری-min

مهم‌ترین اصل در طراحی و دوخت پرده اداری این است که در عین سادگی، مسئله نورپردازی محیط و ایجاد حریم خصوصی برای هر محیط کاری در نظر گرفته شود. معمولاً در محیط‌های اداری پرده ها بیشتر رسمی هستند و این رسمیت باید با کمک پارچه‌هایی مانند پارچه مخمل و پارچه کتان حفظ شود. در حالی است که ساده بودن طرح پارچه پرده در اداره بسیار مهم است و به همین دلیل سبک‌های شلوغ طرفداران چندانی ندارند.
انتخاب طرح پرده اداری:
طرح پرده اداری ساده و در عین حال رسمی است، بنابراین باید الگویی برای آن انتخاب شود که کاملاً با این سادگی و رسمیت همخوانی داشته باشد. رایج‌ترین پارچه پرده اداری استفاده شده، پرده زبرا، پرده شید و لوردراپه است. البته برخی از طراحان پارا فراتر گذاشته و به سراغ الگوهای رسمی دیگری رفته اند که با پارچه‌های کتان و پارچه پرده‌ای مخمل قابل اجراست.
قیمت پرده اداری:
طرح انتخاب شده برای پرده اداری و همچنین پارچه پرده استفاده شده مشخص می‌کند که قیمت پرده در چه محدوده‌ای خواهد بود. این موضوع بستگی دارد که فرد به سراغ الگوهای رسمی مانند پرده زبرا و پرده شید برود یا بخواهد از پارچه پرده معمولی استفاده کنند. معمولاً سبک پرده فلت و سبک پرده مدرن در ادارات طرفدار بیشتری دارد و بیشتر باید به سراغ قیمت آنها برای درک قیمت پرده اداری برویم.

نمونه مدلهای پرده اداری

 

 

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X