پرده اتاق تلویزیون
0
پرده اتاق تلوزیون-min

پرده اتاق تلویزیون از چند جهت برای خانم‌های خانه دار و برای کسانی که به تماشای تلویزیون مشغول هستند اهمیت دارد. این پرده در بیشتر موارد از پارچه‌ای انتخاب می‌شود که تراکم بالایی داشته و امکان عبور نور در آن به کمترین حالت ممکن برسد. انتخاب پرده برای اتاق تلویزیون به طراحی دکوراسیون داخلی و اندازه پنجره‌ها بستگی دارد.
پارچه پرده اتاق تلویزیون:
کاهش نور در اتاق تلویزیون اهمیت ویژه‌ای دارد، که به کیفیت پخش تصویر در تلویزیون کمک می‌کند به همین دلیل پرده اتاق تلویزیون باید از پارچه‌هایی انتخاب شود که امکان عبور نور در آنها بسیار کم است. بهترین انتخاب پارچه پرده کتان و پارچه پرده مخمل است، اما، کسانی که به فکر طراحی دکوراسیون مدرن هستند می‌توانند از پارچه پلی استر با تراکم بالا و پارچه پرده ابریشم استفاده کنند.
طرح پارچه پرده اتاق تلویزیون:
طرح پارچه پرده اتاق تلویزیون تحت تأثیر نوع پارچه انتخاب شده برای اتاق است. معمولاً اگر در طراحی دکوراسیون از الگوی کلاسیک استفاده شده باشد، طرح‌هایی مانند طرح آجری و طرح پرده بته جقه انتخاب مناسبی هستند. اما، اگر از طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده شده باشد، طرح پرده راه راه و طرح پرده خال خالی انتخاب مناسبی است.

نمونه های مدل پرده اتاق تلویزیون

 

 

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X