پارچه گونی بافت

پارچه گونی بافت-min

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پارچه گونی بافت یکی از متراکم‌ترین و در عین حال ساده‌ترین پارچه‌های پرده است که امکان استفاده از آن در سبک پرده کلاسیک بسیار بیشتر از پرده مدرن است. بافت این پارچه‌ها بسیار برجسته و قابل تشخیص است، به طوری که با کمی اغماض می‌توان آنها را از نمونه‌های لطیف‌تر و ملایم‌تر از گونی‌های نخی در نظر گرفت. بنابراین در طرح برجسته و سبک کلاسیک طرفداران بیشتری دارد.
مکان نصب پارچه گونی بافت:
با توجه به الیاف به کار رفته در پارچه پرده گونی بافت و همچنین زبر بودن بافت آن باید اعتراف کنیم که استفاده از آن در پرده آشپزخانه و پرده حمام و استخر منتفی است. اما با کمی تغییر و ترکیب پارچه پرده با سایر مدلهای دیگر، امکان استفاده از آن در سبک کلاسیک و مدرن برای پرده اتاق نشیمن و همچنین پرده اتاق خواب فراهم است.
قیمت پرده پارچه گونی بافت:
برای درک قیمت پرده دوخته شده با پارچه گونی بافت لازم است که چند موضوع را در نظر داشته باشید که مهمترین آن، حجم پارچه استفاده شده برای پرده است. در کنار آن باید سبک پیاده سازی شده برای دوخت پرده و همچنین تعداد چین‌ها و متعلقات اضافی در پرده را در نظر بگیرید. این موارد در کنار یکدیگر مشخص می‌کند که قیمت پرده پارچه گونی بافت به چه صورت باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه مدلهای پارچه گونی بافت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari