پارچه پرده کتان
0
پارچه کتان-min

پارچه پرده کتان برای کسانی که به دنبال ایجاد یک فضای خصوصی در منزل خود هستند یا می‌خواهند رسمیت بیشتری به محل کار خود بدهند مناسب است. تراکم بافت پارچه‌ی کتان نسبت به مدل‌ها و پارچه‌های دیگر بسیار بیشتر است و به همین دلیل میزان عبور نور در آن بسیار کم است. این ویژگی‌ها استفاده از کتان به عنوان پرده اتاق خواب و پرده اداری و همچنین پرده اتاق کنفرانس را فراهم کرده است.
مدل‌های پارچه پرده کتان:
پارچه پرده کتان می‌تواند به صورت ساده و معمولی یا حتی به صورت چاپی با طرح‌های متنوع عرضه شود. تراکم بالا در این پارچه پرده به ما کمک می‌کند که فرآیند چاپ آن را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهیم و از آن در اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگری استفاده کنیم. در هرصورت پرده¬های کتان ساده بیشتر به عنوان پرده اتاق خواب و پرده اتاق کار استفاده می‌شود که به فضای خصوصی نیاز دارند.
سبک پارچه پرده کتان:
اگر چه تراکم بالا در پرده کتان به ما کمک می‌کند که کنترل عبور نور در محیط خود را در اختیار داشته باشیم اما نباید از این ویژگی چشم پوشی کنیم که امکان استفاده از آن در سبک پرده کلاسیک و سبک پرده مدرن وجود دارد. البته پرده کتان وزن نسبتاً بالایی دارد و به همین دلیل استفاده از آن به عنوان پرده سرهمی نیاز به تجهیزات بیشتری دارد. این موضوع مکان نصب پرده را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نمونه های مدل پارچه پرده کتان

 

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X