پارچه پرده ساتن

پارچه ساتن-min

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پارچه پرده ساتن یکی از محبوبترین پارچه‌ها در طراحی و دوخت پرده است که دلایل متعددی برای استفاده از آن وجود دارد. این پارچه‌ها معمولاً در عرض ۳ متر به بازار عرضه می‌شود و به همین دلیل در پرده‌های سرهمی و برای پنجره‌های بزرگ انتخاب می‌شوند. مدل خطی و ریزش عالی، طرح براق و درخشان، ضخامت متغیر و قابل انتخاب، قابلیت چین خوری بالا و راحتی در شستشو از مهم‌ترین ویژگی‌های پرده ساتن هستند.
مکان نصب پارچه پرده ساتن:
ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در بند قبلی برای پارچه پرده ساتن ذکر شد، نشان می‌دهند که استفاده از این پرده بسیار وسیع بوده و به راحتی می‌توان آن را در سبک پرده کلاسیک و سبک پرده مدرن استفاده کرد. از این پارچه پرده در سالن اجتماعات، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، منازل مسکونی، مدارس و بسیاری از اماکن دیگر استفاده می‌شود که به کمک آن هر مدلی قابل انجام است.
قیمت پارچه پرده ساتن:
وقتی که برای خرید پارچه پرده ساتن به یک فروشنده مراجعه می‌کنید، مشخصاتی مانند عرض پارچه، ضخامت پارچه، بافت پارچه و طرح و رنگ پارچه مشخصاتی هستند که با فروشنده در جریان بگذارید. طبیعتاً هر کدام از این ویژگیها باعث می‌شود که محصول نهایی ما قابلیت‌های خاص خود را داشته باشد. طبیعی است که قیمت پارچه پرده ساتن تحت تأثیر این مشخصات تغییر کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه مدلهای پارچه پرده ساتن[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari