پارچه پرده حریر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پارچه پرده حریر برای کسانی که به فکر ترکیب طراحی پرده مدرن با طراحی پرده کلاسیک هستند، بهترین انتخاب ممکن است. این پارچه‌ها در عبور نور عملکرد بسیار خوبی دارند و برای استفاده از نور طبیعی مناسب هستند. انعطاف پذیری در طراحی و امکان انتخاب محل‌های مختلف برای نصب پرده از دیگر ویژگی‌های پرده‌های حریر است که آن را به یک محصول منحصر به فرد در بازار پرده تبدیل کرده است.

ویژگی‌های پارچه پرده حریر:
حریر برای کسانی که به دنبال یک طرح براق و جذاب هستند، یک انتخاب ایده آل محسوب می‌شود. این پارچه تراکم پایینی دارد و به همین دلیل میزان عبور نور از آن نسبتاً بالاست. خصوصیات و ویژگی‌های پرده حریر باعث می‌شود که امکان استفاده از آن در همه اتاق‌های منزل وجود داشته باشد. پارچه پرده حریر قابلیت شستشوی بالایی دارد و معمولاً بعد از شست و شو به ساختار و طرح اولیه خود برمیگردد.

اندازه پارچه پرده حریر:
حریر به عنوان یک پارچه سبک شناخته می‌شود و به همین دلیل انتخاب آن در پرده‌های سرهمی و برای پنجره‌های بزرگ امکان پذیر است. بنابراین، در انتخاب اندازه پارچه پرده حریر محدودیتی وجود ندارد و می‌توان آن را در اندازه‌های مختلف آماده سازی کرد. در ضمن بافت این پرده به شکلی است که قرار گیری آن به حالت عمودی بسیار مناسب است و برای پرده‌های چند تکه نیز می‌توانند استفاده کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه های مدل پارچه پرده حریر[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari