پارچه پرده ابریشم
0
پارچه ابریشم-min

پارچه ابریشم از زمان ایران باستان و تجارت ایران با کشور چین برقرار بوده و فلسفه ساخت جاده ابریشم نیز به خاطر همین پارچه و نخ بوده است. با این وجود پارچه پرده ابریشم را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین پارچه‌های دنیا معرفی کرد که از لحاظ تنوع و رنگ در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. طراحی این پارچه‌ها به شکلی است که می‌توان از آن در این مدل پرده کلاسیک و پرده مدرن استفاده کرد.
مشخصات پارچه پرده ابریشم:
پارچه پرده ابریشم به عنوان یک ماده زیست تخریب پذیر شناخته می‌شود که استحکام بالایی دارد و می‌توانید از طول عمر بالای آن اطمینان داشته باشید. امکان استفاده از پارچه پرده ابریشم در شکل‌ها و قالب‌های مختلفی وجود دارد که به سلیقه طراحان و نحوه استفاده از پارچه‌¬های وابسته است. این پارچه حتی می‌تواند به عنوان والان در کنار سایر پارچه‌ها مانند پارچه کتان و مخمل استفاده شود.
قیمت پارچه پرده ابریشم:
همان طور که درباره جنس‌های مختلف از درجه‌های ۱ و ۲ استفاده می‌شود در مورد پارچه پرده ابریشم نیز این درجه بندی‌ها وجود دارد که این موضوع نحوه استفاده از آنها و همچنین قیمت گذاری محصول را تحت تأثیر قرار می‌دهد. می‌توان ادعا کرد که قیمت پارچه پرده ابریشم با توجه به فاکتورهایی مانند اندازه پارچه‌ای و کیفیت آن تغییر می‌کند و در کنار آن باید مسائلی مانند طرح و رنگ پارچه را نیز در نظر گرفت.

نمونه مدلهای پارچه پرده ابریشم

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X