پارچه مخمل

پارچه مخمل-min

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پارچه مخمل یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای دوخت پرده‌های کلاسیک است که در کنار آن برای پرده مدرن هم از آن استفاده می‌شود. پارچه پرده مخمل همه ویژگی‌های مورد نیاز و استاندارد برای یک پارچه مناسب را دارد و می‌توان از آن به شکل‌های مختلفی استفاده کرد. بهترین ویژگی این پارچه تنوع بالا در طرح و رنگ و همچنین تنوع در تراکم پارچه است که امکان استفاده از آن در اتاق‌های مختلف را فراهم می‌کند.
طرح پارچه مخمل:
پارچه پرده مخمل از یک بافت ریز و برجسته برخوردار است که به خوبی با حرکت دست حالت می‌گیرد و به همین دلیل می‌توان از آن برای پرده کلاسیک و پرده مدرن استفاده کرد. این پارچه طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد و به شکل‌های مختلفی استفاده می‌شود که بیشترین کاربرد آنها به پرده اتاق نشیمن و پرده سالن پذیرایی اختصاص می‌یابد.
قیمت پارچه مخمل:
پارچه‌های مخمل اگرچه از لحاظ قیمتی قابل مقایسه با پارچه‌های مانند ابریشم نیستند اما در هر صورت به عنوان یک پارچه پرده گران قیمت محسوب می‌شود. معمولاً در پروژه‌های رسمی و در سبک پرده کلاسیک از آن استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که حجم پارچه استفاده شده در این پرده‌ها نسبت به پرده‌های معمولی بیشتر بوده و به همین دلیل باید انتظار داشت که قیمت پرده پارچه مخمل بالاتر باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه های مدل پارچه مخمل[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari