پارچه مخمل
دیدگاه‌ها برای پارچه مخمل بسته هستند
پارچه مخمل-min

پارچه مخمل یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای دوخت پرده‌های کلاسیک است که در کنار آن برای پرده مدرن هم از آن استفاده می‌شود. پارچه پرده مخمل همه ویژگی‌های مورد نیاز و استاندارد برای یک پارچه مناسب را دارد و می‌توان از آن به شکل‌های مختلفی استفاده کرد. بهترین ویژگی این پارچه تنوع بالا در طرح و رنگ و همچنین تنوع در تراکم پارچه است که امکان استفاده از آن در اتاق‌های مختلف را فراهم می‌کند.
طرح پارچه مخمل:
پارچه پرده مخمل از یک بافت ریز و برجسته برخوردار است که به خوبی با حرکت دست حالت می‌گیرد و به همین دلیل می‌توان از آن برای پرده کلاسیک و پرده مدرن استفاده کرد. این پارچه طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد و به شکل‌های مختلفی استفاده می‌شود که بیشترین کاربرد آنها به پرده اتاق نشیمن و پرده سالن پذیرایی اختصاص می‌یابد.
قیمت پارچه مخمل:
پارچه‌های مخمل اگرچه از لحاظ قیمتی قابل مقایسه با پارچه‌های مانند ابریشم نیستند اما در هر صورت به عنوان یک پارچه پرده گران قیمت محسوب می‌شود. معمولاً در پروژه‌های رسمی و در سبک پرده کلاسیک از آن استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که حجم پارچه استفاده شده در این پرده‌ها نسبت به پرده‌های معمولی بیشتر بوده و به همین دلیل باید انتظار داشت که قیمت پرده پارچه مخمل بالاتر باشد.

نمونه های مدل پارچه مخمل

دکوراسیون داخلی به تام
0

بالا