پارچه مبلی

پارچه مبلی-min

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][vc_column_text]پارچه مبلی سبک دیگری از پارچه‌های متراکم است که تراکم بالای پارچه باعث انتخاب چنین اسمی برای آن شده است. این تراکم به حدی بالاست که هم میزان عبور نور در پرده را تحت تأثیر قرار می‌دهد، و هم شکل پذیری پرده را ممکن می‌کند. پرده‌های ساخته شده از پارچه مبلی توانایی بالایی در حفظ حالت اولیه خود دارند و در حالت عمودی شکل خود را حفظ می‌کند. بنابراین کاربرد آنها بسیار راحت‌تر از پارچه‌های دیگر است.
مکان نصب پرده پارچه مبلی:
همانطور که عنوان شد، پارچه‌های مبلی به دلیل تراکم بالای خود به خوبی در پرده‌ها و پنجره‌های بزرگ می‌ایستند. این باعث می‌شود که حالت ایستایی و لختی آن تأثیر مستقیمی بر زیبایی فضا داشته باشد. بنابراین عملاً می‌بینیم که پارچه‌های مبلی برای پرده اتاق نشیمن و پرده اتاق خواب بهترین گزینه ممکن هستند. همچنین در مورد پرده سالن اجلاس و پرده اداری هم امکان استفاده از این پارچه وجود دارد.
قیمت پارچه مبلی:
وقتی که هدف ما تعیین کردن قیمت برای یکپارچه خاص باشد، ویژگی‌هایی مانند تراکم پارچه و طرح و رنگ آن در اولویت قرار می‌گیرد. در کنار آن، حجم پارچه استفاده شده برای آماده سازی پرده و همچنین سبک پرده مدرن و کلاسیک مشخص می‌کند که قیمت پرده به چه صورتی تغییر می‌کند. به همین دلیل این موارد هم بر قیمت پارچه مبلی و پرده آماده شده با آن مؤثر هستند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه های مدل پارچه مبلی

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari