پارچه بلک اوت
0
پارچه بلک اوت-min

پارچه بلک اوت یکی از پارچه‌هایی است که شما به کمک آن می‌توانید تاریکی واقعی را در منزل و در محل کار خود تجربه کنید. پارچه به شکلی طراحی شده است که بالاترین سطح مقاومت در برابر عبور نور را از خود نشان می‌دهد و معمولاً برای افراد میگرنی مناسب هستند. پرده اتاق خواب پرده هتل‌ها پرده استودیو عکاسی و پرده آزمایشگاه با کمک این جنس از پرده‌ها ایجاد می‌شوند.
جنس پارچه پرده بلک اوت:
پارچه پرده بلک اوت از ماده‌ای به نام فم ساخته شده است که میزان عبور دهی نور در آن بسیار کم است و حتی عبور نور از شکاف و درزهای آن در کمترین سطح ممکن قرار دارد. شاید این دیدگاه برای شما به وجود آمده باشد که رنگ این پرده‌ها سیاه است. اما جالب است بدانید که رنگ پرده بلک اوت هم مانند پارچه‌های معمولی است و شما در بازار می‌توانید مدل‌ها و سبک‌های مختلفی از آنها پیدا کنید.
قیمت پارچه پرده بلک اوت:
قیمت پارچه بلک اوت تحت تأثیر چند فاکتور تغییر می‌کند که مهمترین آن، اندازه پارچه استفاده شده برای ساخت پرده و همچنین طرح پیاده سازی شده بر روی آن است. این پارچه در برابر نور مقاوم است و قیمت آن نسبت به بسیاری از محصولات موجود در بازار بیشتر است. پارچه بلک اوت برای هر دو سبک طراحی پرده کلاسیک و پرده مدرن قابل استفاده است.

نمونه مدلهای پرده بلک اوت

دکوراسیون داخلی به تام

دیدگاه شما چیست

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X