فلامنت
دیدگاه‌ها برای فلامنت بسته هستند
فلامنت

پارچه پرده فلامنت یکی از سبک‌ترین و در عین حال به شکل پذیر ترین پارچه‌های شناخته شده در سطح بازار است. تار و پود این پارچه‌ها از الیاف فلامنت بافته می‌شود که تراکم نسبتاً بالایی دارند و در صورت استفاده مناسب، تا حدود زیادی جلوگیری در از عبور نور موفق عمل می‌کنند. این پارچه به عنوان یکی از پارچه‌های صنعتی شناخته شده و تنوع در طرح و رنگ آن بسیار زیاد است.
مکان نصب پرده فلامنت;
صنعتی بودن پارچه پرده فلامنت باعث شده است که ما در صنعت رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی از آن ببینیم که همه آنها قابلیت اجرا به شکل پرده را دارند. اینجاست که ما می‌توانیم از هنر خود برای استفاده از این پارچه کمک بگیریم و از آن در سبک پرده کلاسیک یا سبک پرده مدرن استفاده کنیم. به همین دلیل شاهد استفاده از این پارچه در پرده اتاق نشیمن، پرده اتاق خواب و حتی پرده حمام و استخر هستیم.
قیمت پارچه پرده فلامنت:
به همان اندازه که پارچه پرده فلامنت سبک وزن بوده و دسترسی به آن آسان است، قیمت آن هم متعادل و مناسب است. این یعنی ما یک گزینه ایده آل و مناسب در اختیار داریم که می‌توانیم سبک‌ها و طرح‌های مختلف را به کمک آن پیاده سازی کنیم. در استفاده از پرده فلامنت هیچ محدودیتی وجود ندارد و قیمت پرده فلامنت به فاکتورهایی مانند اندازه پارچه و طرح و رنگ آن بستگی دارد.

نمونه مدلهای فلامنت

دکوراسیون داخلی به تام
0

بالا