پرده طرح چرم

پرده طرح چرم-min

[vc_row][vc_column][vc_column_text]پرده‌های طرح چرم به عنوان یکی از جذاب‌ترین و شیک‌ترین پرده‌های موجود در بازار شناخته می‌شوند که قابلیت استفاده در دو سبک کلاسیک و مدرن را دارند. این پرده‌ها چندان به تنوع در رنگ بندی یا استفاده از الگوهای پیچیده وابسته نیستند و در حقیقت پرستیژ و شخصیت خود را از الگوی چرمی به دست می‌آورند. بنابراین طبیعی است که بیشتر از آنها در مکانهایی با رسمیت بالا استفاده شود.
مکان نصب پرده طرح چرم:
طرح چرم به عنوان یک طرح کلاسیک و و مناسب برای فضاهای گرم و صمیمی شناخته می‌شود. این طراحی خاص و منحصر به فرد باعث می‌شود که پرده‌های آماده شده با این الگو قابلیت نصب در مکان‌های مختلف را داشته باشند. با این تفاسیر پرده‌های طرح چرم به عنوان پرده اتاق نشیمن و پرده سالن پذیرایی و همچنین به عنوان پرده اداری در سالن اجلاس کاربرد دارد.
قیمت پرده طرح چرم:
با وجود این که در آماده سازی پرده‌های طرح چرم توجه زیادی به جزئیات و الگوهای ساده شده است، اما باید این حقیقت را بپذیریم که نیازی به حاشیه دار کردن یا هر طرح پیچیده‌ای در آنها نیست. می‌توان ادعا کرد که پارچه‌های آماده شده با این الگو قیمت بالایی ندارند. از آنجایی که پرده‌های آماده شده با طرح چرم در سبک کلاسیک هستند و پارچه زیادی می‌برند قیمت نهایی پرده بالا خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه مدلهای پرده طرح چرم[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”29995,29993,29992,29997,29973,29963,29964″ img_size=”200×200″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”30084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Fatemeh Golkari